הרוחות שונות המנשבות לאורך החיים, מזינים ולוקחים את האדם ומדשנים את התודעה בחותמים שונים. אך כאשר הוא זוכה להרים את ראשו, הוא רואה את החוט השזור הנמצא איתו בכל אשר פנה, אותו החוט שמולך אותו למקומות אליהם רצה להגיע ומהמקומות שמהם ברח. וכאשר אותו החוט השזור הינו התודעה האלוהית, הוא אותו הרצון לקרבת אלוהים, הרי שיאסוף את הרשמים והכלים השונים של הרוחות והתקופות כדי לגבש מהם יחידה אחת מוצקה.

זו מטרת אתר זה, לסייע לכותב ולקוראים לעגן בליבם את קרבת האלוהים בעזרת הצגת הדברים והכלים השונים שאותם חקרו והגו חכמי ישראל וחכמים שאינם בני ברית, אשר תבונה וישרות בליבם.

מתוך הכאב על כך שהכלי המרכזי למימוש אותה התשוקה, מופיע ונחקר בידי חכמי ישראל רק כזעיר שם זעיר שם, בא האתר הזה כדי לנסות ולרכז את אילו שניסו, חקרו וממשו שיטות מדיטציה יהודיות שונות, או כלים אחרים לשחרר את התודעה האנושית מכלאה, ולאפשר לה לשמוע ולחוש את משבי האל הפורטים על מיתרי המציאות, כשהמבט הוא אל על, אל עבר שובה של הנבואה. אין כאן את היומרה לקבוע מסמרות, להתיימר או לטעון, אלא רק את הרצון לדחוף ולהידחף קדימה, ואם בזכות המעט שכאן יהיה לבאים דרגש לדרוך עליו כדי להתרומם, דיינו.

כל הדברים הנכתבים מעוגנים בידי חכמנו, אלא שכשם שפניהם מרובים, דרכיהם שונות. ושגיאות אם נפלו, הרי הם בשל הכותב. הקורא מוזמן לחלוק, לתקן ובעיקר לסייע לחקר ההתבוננות העברית, אותו ביטוי חמקמק ששימש את חוזי פני האל בעבר, אך נשכח לו במרוצת השנים ועודנו רועם בקול בלתי נשמע, קורא בקול המהדהד ברחבי ההוויה "איכ?".

בברכה

ק.נ. אריאל

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *