אודות החנות שאינה

העולם מלא קסם, זו עובדה שכל מי שחי את החיים במלואם מכיר. וכמו שהחיים מלאים ומשתנים מידי רגע, כך גם הקסם בעולם משתנה. לאורך הדורות היו שחיו סוגים שונים של אמונות וכישופים וכל תקופה והקסם שלה. החנות שאינה באה להחיות את אותם מסורות ולהחזיר את הקסם שהיה וישנו לעולם.

ב"החנות שאינה" אפשר למצוא את כל מה שאינו: את כל מה שאינו קיים או שאינו אמיתי. שלל דברים שאנשים טוענים שפועלים, דברים אותם החזיקו ודברים איתם עשו. מי שמאמין בקסמים וביכולות השונות של כישוף יתמוגג. מי שמנסה לתקשר או לראות את מה שלא ניתן לחזות בעיניים ירגיש שמצא אוצר. מיסטיקנים מתרבויות שונות ומתקופות שונות יוכלו להיפגש בין המדפים ולהתחרות בניהם.

החנות שאינה הינה חנות שלא תמצא בשום מקום. היא לא תופיע ברשימת הכתובות או במנועי החיפוש. אם אתה אמור לראות אותה, אז אולי תצוץ מולך מעצמה. לאחרים היא תישאר בגדר אגדה. אם במקרה והייתה מאילו שזכו לראות אותה בקרן הזוית, תנצור את החוויה, כי כלל לא בטוח שהיא תמתין לך שם לפעם הבאה.

כל מוצרי הקסם, השיקויים, הקמעות ורכיבי הכשפים הינם כפי שהן, ומי שיודע מה אפשר לעשות איתם מוזמן לפעול על סמך תבונתו, דעתו ויכולתו בלבד.

הציבור מוזמן,

כמובן

בהנחה שהחנות תופיע לפניו

.

.

.

.

.

הבהרה: החנות עוסקת בחוויה רוחנית מיסטית ומוכרת מוצרים פיזיים אתניים בעלי קונוטציה דתית, תרבותית, היסטורית, מיסטית וכו'. היא אינה מטילה כשפים, עושה קסמים או עוסקת בכישוף בעצמה בשום צורה. היא לא טוענת לנכונות ההשפעות השונות שהמאמינים מתארים וכלל אינה מתיימרת להבין בנושאים הרוחניים השונים ואף לא טוענת שיש למוצרים יכולת מעבר למוחש. ומצד שני, אם למילה טובה יש השפעה קסומה, למה שלעדליון על הצוואר לא תהיה השפעה דומה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *